Draw Something

Draw Something dla Java

Współczesne kalambury

Draw Something to prosta, darmowa gra na java, w którą online mogą grać dwie osoby. Rysujemy słowa, które musi odgadnąć przeciwnik. Są to więc współczesne kalambury, czy wisielec. Uwaga: ta gra uzależnia.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetnia grywalność
  • Wciągająca
  • Możliwość gry ze znajomymi jak i obcymi

Wady

  • Potrafi być powolna
  • Brak integracji z Facebookiem

Niezły
6

Draw Something to prosta, darmowa gra na java, w którą online mogą grać dwie osoby. Rysujemy słowa, które musi odgadnąć przeciwnik. Są to więc współczesne kalambury, czy wisielec. Uwaga: ta gra uzależnia.

Jak grać w Draw Something?

Gra Draw Something podobna jest do takich tytułów, jak Pictionary czy Words with Friends. To świetny sposób na prostą i wyśmienitą zabawę ze znajomymi. W grze możemy wybrać losowego przeciwnika, odszukać rywala po nazwie, lub zaprosić naszych znajomych, wysyłając im wiadomość e-mail. W przeciwieństwie do wersji na Adroida czy iOS w Draw Something na Nokie S40 nie można połączyć się ze znajomymi przy wykorzystaniu Facebooka.

Grę w Draw Something zaczynamy od wykonania rysunku. To, co namalowaliśmy, ma przedstawiać wybrane słowo. W każdej turze wybieramy jedno hasło spośród trzech dostępnych. Następnie namalowany przez nas obrazek przesyłany jest przeciwnikowi. Jego celem jest odgadnięcie wybranego słowa na podstawie wykonanego przez nas rysunku. Gdy znajomy odgadnie hasło, my otrzymamy powiadomienie. Będziemy mogli też podejrzeć jak sobie radził z naszym rysunkiem.

W Draw Something zdobywamy monety za każdym razem, gdy odgadniemy, co przedstawiał rysunek przeciwnika. Wirtualną walutę otrzymamy też wtedy, gdy oponent poprawnie odszyfruje nasz obrazek. Monet używamy później aby dokupić dodatkowe kolory czy inne narzędzia do rysowania. Ulepszą one nasze rysunki. Jeśli nie chcemy czekać na wyniki to monety możemy także zakupić za realne pieniądze.

Czas wystawić nasze artystyczne umiejętności na próbę

Szkicowanie na telefonach Nokia Asha z ekranem dotykowym nie należy do najłatwiejszych. A właśnie po przez dotyk wykonujemy nasze rysunki w Draw Something. Aby osiągnąć zamierzony cel naprawdę trzeba się postarać. Nie liczmy na super dokładność. Ułatwieniem jest możliwość ustawienia grubości i nacisku naszego wirtualnego ołówka.

Draw Something – droga ku doskonałości

Darmowa gra Draw Something dla telefonów z systemem S40 to świetna zabawa. Czekanie już takie zabawne nie jest. Połączenie z serwerami Zynga jest niezwykle powolne. Czasem musimy oczekiwać kilka minut. Jedynie po to, by wysłać nasz rysunek. My doświadczyliśmy tych problemów korzystając z WiFI na Nokia Asha 311. Po komentarzach użytkowników w Nokia Store można stwierdzić, że ten problem dotyczy wszystkich modeli telefonów. Miejmy nadzieje, że aktualizacja aplikacji to rozwiąże. To ciągłe czekanie naprawdę denerwuje.

Narysuj coś!

Draw Something to świetna darmowa gra turowa na telefony Nokia z serii S40. Niestety problemy z połączeniem psują całokształt rozrywki.

Uwagi

Klikając na przycisk Pobierz zostaniesz przeniesiony na stronę Nokia Store, skąd można pobrać i zainstalować grę na urządzeniach S40.

Najczęściej pobierane Logiczne na java

Draw Something

Download

Draw Something Free (Nokia Series 40) 1.0.1

Opinie użytkowników o Draw Something

Sponsorowany×