Draw Something Free

Draw Something Free dla Android

Narysuj mi coś na Androida!

Draw Something Free to bardzo oryginalna darmowa gra na Android. To przeniesienie w XXI wiek i erę smartfonów idei zabawy w rysowanie kalamburów. Rysujemy więc obrazek, a nasz znajomy musi odgadnąć co na nim się znajduje. Pomysł bardzo prosty, a... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała zabawa ze znajomymi
  • Niezwykle wciągająca
  • Szukanie partnerów do gry na wiele sposobów

Wady

  • Brak powiadomień o naszej turze
  • Nie możemy dodać własnych słów

Bardzo dobry
8

Draw Something Free to bardzo oryginalna darmowa gra na Android. To przeniesienie w XXI wiek i erę smartfonów idei zabawy w rysowanie kalamburów. Rysujemy więc obrazek, a nasz znajomy musi odgadnąć co na nim się znajduje. Pomysł bardzo prosty, a dostarcza zabawy co nie miara.

Zabawę z Draw Something Free zaczynamy od znalezienia towarzysza do gry. Możemy zagrać z kimś obcym lub zaprosić do gry znajomego wysyłając maila lub synchronizując nasze konto z Facebookiem. Gra sprawdzi, kto z naszych znajomych na fejsie gra już w Draw Something Free. Następnie wybieramy poziom trudności słowa. Dalej staramy się jak najlepiej narysować zaproponowane słowo i wysyłamy je partnerowi do zgadnięcia. Kiedy zgadnie co jest na naszym rysunku, sam będzie mógł narysować coś do zgadnięcia.

Wersja Draw Something Free na Android opatrzona jest reklamami, które jednak nie przeszkadzają w grze. Jeśli chcemy mieć do wyboru więcej słów, musimy kupić rozszerzenie słownika. Niestety nie możemy zaproponować własnego słowa, a wszystkie dostępne są po angielsku. To największa wada gry. Z drugiej jednak strony możemy w ten nieoczekiwany sposób poduczyć się mowy Szekspira.

Najczęściej pobierane Logiczne na android

Draw Something Free

Download

Draw Something Free Free (Android) 1.11.15

Opinie użytkowników o Draw Something Free

Sponsorowany×